Mieli, Klientai,


Norime pasidžiaugti, jog naujasis sieninis rekuperatorius Blaugerg Expert A50-1 Pro jau atranda savo pirkėjus Lietuvos rinkoje!


Norime pasidalinti žurnalistės Daivos Sakalės straipsniu apie jos namuose sumontuotus vėdinimo įrenginius. P. Daiva Sakalė juokaudama sakė, jog jos namuose "tuoj pradės lyti", nes drėgmės kiekis namuose šaltaisiais mėnesiais siekdavo netoli 100%. Papildomai apšiltinus namą vienintelis sprendimas buvo susimontuoti priverstinius vėdinimo įrenginius. 


"Dažnas vėdinimas, atidarant langus, duris, skersvėjų sudarymas mažai padėjo. Arba padėdavo tik trumpam, nes drėgmė patalpose labai greit vėl pakildavo iki maksimalių skaičių“, – teigė D. Sakalė.


„Rekuperatoriai mūsų namuose buvo sumontuoti spalį, o dabar, prabėgus mėnesiui, galiu vertinti rezultatus. Patalpų oro drėgmė sumažėjo iki sveikatai nekenksmingos 60 proc. ribos ir toliau mažėja. Į patalpas patenka daugiau deguonies, todėl pagerėjo savijauta ir darbingumas. Pastebėjau, kad net židinys, sumontavus rekuperatorius, pradėjo geriau degti ir lengviau užkurtiamas“, – patirtimi pasidalino žurnalistė. Sieninius rekuperatorius du darbininkai sumontavo per pora valandų. Jie negadina patalpų vaizdo ir yra mažai pastebimi.Visą straipsnį rasite ČIA:

 

http://www.statybunaujienos.lt/naujiena/Zurnaliste-namuose-isbande-sieninius-rekuperatorius-ir-nenusivyle/8372